Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Zgaduj i rozwiązuj. Kolorowe łamigłówki 6+

9,99 zł
3360

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
16,5 x 22 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-144-4
EAN:
9788382131444
Stron:
48
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Wydawnictwo Aksjomat
Ilość
Dostępny

Wystarczą kredki i ołówek, by sześciolatek ciekawie spędził wolny czas. W książeczkach dziecko znajdzie: krzyżówki, plątaniny, labirynty, ukryte obrazki, wyszukiwanie szczegółów, zadania logiczne. Rozwiązując „Kolorowe łamigłówki” dziecko: ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, utrwala znajomość liter i liczb, uczy się staranności i logicznego myślenia.

Zobacz także