Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Łamigłówki dla bystrzaków. Ćwicz myślenie i rozwiązuj zadania. 7+

14,99 zł
3344

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje czarno-białe
ISBN:
978-83-8213-128-4
EAN:
9788382131284
Stron:
112
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Wydawnictwo Aksjomat
Ilość
Dostępny

To jest to, co lubią bystrzaki! Wystrzałowy zestaw łamigłówek, dzięki którym znaczenie słowa „nuda" trzeba będzie sprawdzać w słowniku. W książce znalazły się zadania gimnastykujące umysł i kształcące sprawności manualne, ćwiczenia w liczeniu i te, dzięki którym sprawdzicie umiejętność logicznego myślenia.

Różnorodność zadań i poziom dostosowany do małych szaradzistów sprawiają, że po ten zbiór sięga się z prawdziwą przyjemnością. Szukacie książki, która będzie jednocześnie kształcąca i rozrywkowa? „Łamigłówki dla bystrzaków” są strzałem w dziesiątkę!

Pokaż, że jesteś bystrzakiem!

Zobacz także