Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Krzyżówki obrazkowe z żyrafą. Wpisuję i rozwiązuję. Od 6 lat

8,99 zł
3668

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 24 cm; Ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-449-0
EAN:
9788382134490
Stron:
24
Opracowanie:
Ewa Tadrowska
Ilość
Produkt niedostępny

Krzyżówki obrazkowe z żyrafą. Wpisuję i rozwiązuję. Od 6 lat

Krzyżówki obrazkowe to prawdziwe wyzwanie dla przedszkolaków. W książce na rozwiązanie czeka ponad 20 krzyżówek. Wszystkie hasła zostały zilustrowane oraz podpisane, co nie tylko pomoże w uzupełnieniu diagramów, ale będzie również okazją do ćwiczeń w czytaniu. Krzyżówki obrazkowe to doskonała gimnastyka umysłu. Sympatyczna żyrafa zaprasza do wspólnej zabawy!

Zobacz także