Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Kolorowanka malucha. W domu

6,99 zł
2719

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
miękka
Format:
21 x 24 cm, s.12, wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-521-4
EAN:
9788381065214
Stron:
12
Wydanie:
pierwsze
Ilość
Produkt niedostępny

Aby pobrać gratisowe materiały kliknij w zakładkę 'załączniki'.

Seria malowanek z grubym kolorowym obrysem adresowana jest dla najmłodszych dzieci, dla których wyraźne proste kształty rysunków są dużą pomocą w estetycznym ich pokolorowaniu, a kolorowe kontury podpowiadają maluchowi wybrać odpowiedni kolor kredki Jeśli dziecko od początku nie zniechęci się do kolorowanek, będzie w przyszłości sięgać po nie samo, ucząc się dzięki nim cierpliwości i dokładności oraz ćwicząc sprawność manualną ręki. Dołączone do malowanek naklejki sprawią dzieciom wiele radości!

Pliki do pobrania

Kolorowanka malucha

Pliki do pobrania (1.85M)

Kolorowanka malucha_rozkladowki

Pliki do pobrania (1.8M)

Zobacz także