Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Wyczaruję kolory. Malowanka z wesołą świnką

3,99 zł
2787

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4, s. 16, ilustracje czarno-białe
ISBN:
978-83-8106-586-3
EAN:
9788381065863
Stron:
16
Wydanie:
pierwsze
Ilość
Dostępny

Aby pobrać gratisowe materiały kliknij w zakładkę 'załączniki'.

Seria malowanek ze starannie dobranymi obrazkami, odpowiadającymi grupie wiekowej dziecka, to propozycja dla małych odkrywców kolorów. Duże wyraźne rysunki ułatwią dziecku kolorowanie, a różnorodna ich tematyka uatrakcyjni zabawę z kolorami! Polecamy dla każdego malucha, by dobrze się bawił i rozwijał!

Pliki do pobrania

Wyczaruje kolory swinka

Pliki do pobrania (2.22M)

Zobacz także