Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Świat kolorów. Pojazdy

4,99 zł
2911

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
B5
ISBN:
978-83-8106-634-1
EAN:
9788381066341
Stron:
16 + wkładka z naklejkami
Ilość
Dostępny

Monster truck, megaciężarówka czy pojazd wojskowy... - w tej książeczce dzieci znajdą fascynujące pojazdy do kolorowania. Staranne i duże ilustracje, wiele informacji technicznych oraz dołączone kolorowe naklejki pozwolą poznać detale pojazdów i sprawią frajdę każdemu małemu artyście.

Zapowiada się fantastyczna, kolorowa zabawa na kółkach!

Zobacz także