Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Moje modelki. Projektuję i bawię się modą

12,50 zł
2989

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
21.0 x 20.0 cm, wkładka z naklejkami, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-849-9
EAN:
9788381068499
Stron:
48
Ilość
Dostępny

Aby pobrać gratisowe materiały kliknij w zakładkę 'załączniki'.

„Moje modelki. Projektuję i bawię się modą” to książka dla kreatywnej dziewczynki, która lubi bawić się modą. Projektuje i rysuje stroje, w które ubiera swoje modelki, a także dobiera im odpowiednie makijaże. Atutem książeczki jest wkładka z naklejkami, które doskonale dopełnią styl każdej z nich. W ten sposób powstaje pierwsza kolekcja małej stylistki. Świetna zabawa w projektowanie strojów i doskonały sposób spędzenia wolnego czasu. Baw się modą i stwórz własną kolekcję!

Pliki do pobrania

Moje modelki_srodki

Pliki do pobrania (4.38M)

Zobacz także