Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Rysuję prezenty dla babci i dziadka. Laurki, kartki, naklejki

8,99 zł
2908

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; wkładka z naklejkami; ilustracje barwne; perforacja
ISBN:
978-83-8106-668-6
EAN:
9788381066686
Stron:
16
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Każde dziecko to mały artysta, który uwielbia obdarowywać swoimi rysunkami najbliższych. Dlatego właśnie od maluchów otrzymujemy najpiękniejsze artystyczne upominki. Ta pełna kolorów książeczka pomoże dziecku przygotować prezenty na różne okazje, wiele tu inspirujących pomysłów na stworzenie własnej, niepowtarzalnej laurki czy kartki z życzeniami, podziękowaniem czy wyznaniem dziadkom najgłębszych wzruszających uczuć. Pokoloruj, narysuj, ozdób naklejkami i podaruj!

Zobacz także