Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Malowanki z wesołym konikiem. Gruby obrys. Kredki woskowe

12,99 zł
3174

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
miękka
Format:
24 x 21,8 cm, gruby papier, ilustracje barwne, dołączone woskowe kredki
ISBN:
978-83-8106-959-5
EAN:
9788381069595
Stron:
24
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Kolorowanie malowanek to rozwijające ćwiczenie – dziecko uczy się staranności i wytrwałości, ćwiczy spostrzegawczość, a także motorykę ręki. Książeczki zawierają staranne, duże obrazki z grubym obrysem o tematyce dostosowanej do wieku dziecka oraz kolorowy wzór ilustracji. Seria malowanek z dołączonymi kredkami woskowymi to doskonały i praktyczny prezent dla maluchów.

Zobacz także