Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Malowanka z ruchomymi oczkami. Zabawne maski

11,99 zł
3187

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
24 x 22 cm; ilustracje barwne; ruchome oczka
ISBN:
978-83-8106-972-4
EAN:
9788381069724
Stron:
24
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Malowanki z ruchomymi oczkami to wspaniała niespodzianka dla dzieci, służąca zarówno do kolorowania, jak i do zabawy z bohaterami kolorowanek. Wesołe oczka ożywiają rysunki i dają maluchom mnóstwo radości! Zabawa z książeczkami rozwija kreatywność oraz motorykę dziecka i przygotowuje małą rączkę do nauki pisania.

Zobacz także