Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Świąteczne rysowanki

4,99 zł
2934

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
miękka
Format:
B5; + wkładka z naklejkami
ISBN:
978-83-8106-725-6
EAN:
9788381067256
Stron:
16
Opracowanie:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

„Świąteczne rysowanki” to nie tylko książeczka o tematyce bożonarodzeniowej do kolorowania, rysowania, wodzenia po śladzie i naklejania. To także dobry pomysł na gwiazdkowy upominek - odpowiednie dla dzieci obrazki o tematyce zimowo-świątecznej i naklejki do swobodnej zabawy z pewnością spodobają się małym odbiorcom.

Zobacz także