Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Polskie kolędy dla dzieci. Słuchaj i śpiewaj

49,99 zł
3757

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
20,4 x 20 cm, moduł dźwiękowy z 7 piosenkami
ISBN:
978-83-8213-538-1
EAN:
9788382135381
Stron:
14
Redakcja:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Siedem najpiękniejszych polskich kolęd znanych od pokoleń, śpiewanych przez dzieci dla dzieci, to ukłon w stronę świątecznej tradycji oraz zachęta do wspólnego muzykowania.

Jak korzystać z książki? Należy nacisnąć kółeczko z obrazkiem, by włączyć piosenkę. Chcesz wyłączyć? Naciśnij kółeczko jeszcze raz. W książce znajdują się nagrania kolęd: Bóg się rodzi; Cicha noc; Pójdźmy wszyscy do stajenki; Lulajże, Jezuniu; Gore gwiazda Jezusowi; W żłobie leży; Przybieżeli do Betlejem. Książka do oglądania, słuchania i śpiewania!

Zobacz także