Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Dyktanda Ferdynanda. Teksty do ćwiczeń ortograficznych. Klasy 1-3

8,99 zł
3262

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 24 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-034-8
EAN:
9788382130348
Stron:
24
Wydanie:
pierwsze
Autor:
Bogusław Michalec
Ilość
Dostępny

Wstąp do dyktandowego klubu pana Ferdynanda i zostań mistrzem ortografii! Dyktanda są bardzo praktycznym – i jednocześnie najlepszym – sposobem na naukę ortografii.

W prezentowanym zbiorze zamieszczone zostały żartobliwe teksty dyktand, dzięki którym uczniowie klas 1-3 z łatwością przyswoją sobie zasady pisowni i nauczą się stosować je w praktyce.

Polecane do pracy w domu, jak i na lekcjach w szkole.

Zobacz także