Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Mały miś to lubi! Szukamy mamy. Zwierzątka. Układanka + książeczka

24,99 zł
3369

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
pudełko
Format:
6 układanek po 2 elementy + książeczka 15,4 x 14,5 cm
ISBN:
978-83-8213-153-6
EAN:
9788382131536
Stron:
8
Wydanie:
pierwsze
Redakcja:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

Do zabawy! Do nauki! Do myślenia! Zestaw składa się z książeczki „Dzieci zwierząt” i 12-elementowej układanki. Zabawa polega na odpowiednim dopasowaniu małego zwierzątka do jego mamy. Piękne ilustracje gwarantują, że z tą książeczką i układanką dzieci przyjemnie spędzą czas. Dobra i pełna miłości atmosfera zabawy sprawia, że maluchy szybko zapamiętują nazwy zwierząt, uczą się naśladować ich odgłosy, rozwijają spostrzegawczość, porównując zwierzątka i wyróżniając ich charakterystyczne cechy. Mały miś – dziecięcy bohater – zaprasza wszystkie maluchy do zabawy i wzbogacenia wiedzy. Mały miś to lubi!

Zobacz także