Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Historyjki najpierw - potem. Puzzle + książeczka. Mały miś to lubi! 3+

24,99 zł
3693

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
twarda
Format:
4 trzyelementowe układanki + książeczka z naklejkami 15,5 x 15,5 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-474-2
EAN:
9788382134742
Stron:
12
Opracowanie:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Puzzle służą do ułożenia 4 historyjek. Fragmenty połączone w odpowiedniej kolejności pokazują etapy rozwoju motyla, żaby, piskląt i wzrostu wiśni. Zabawa polega na skojarzeniu pasujących do siebie fragmentów i ułożeniu ich w odpowiedniej kolejności. W książeczce znajdują się łamigłówki oraz zadania rysunkowe z wykorzystaniem dołączonych do książki barwnych naklejek. Dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Zobacz także