Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • -30%

Model do złożenia. Lokomotywa retro

5,80 zł
4,06 zł Zniżka 30%
2103

Opis

Rok wydania:
2016
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-7713-950-9
EAN:
9788377139509
Stron:
4 karty
Ilość
Dostępny

Seria "Model do złożenia" to propozycja dla początkujących modelarzy. Kartonowy model należy złożyć z naciętych elementów bez użycia kleju i nożyczek według załączonej szczegółowej instrukcji montażu.

Praca z tego rodzaju modelem jest nie tylko doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, ale także sposobem rozwijania wyobraźni przestrzennej i zdolności manualnych.

-dbałość o detale modelu

-dogodny sposób montażu kartonowych elementów

-czas składania modelu: około 60 minut

-uwaga! w zestawie dodatkowy model do złożenia

Zobacz także