Istniejąca od ponad dwudziestu lat firma wydawnicza Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Lata działalności przyniosły wydawnictwu uznanie na krajowym rynku książki dziecięcej i zjednały sympatię najmłodszych czytelników.

Wydawnictwo Aksjomat publikuje przyjazne książki dla dzieci. Dzięki nim poznawanie świata stanie się jeszcze większą przyjemnością, a nauka świetną i kształcącą zabawą.

W ofercie wydawnictwa znajdują się zeszyty ćwiczeń pomagające w nauce czytania, pisania i liczenia, testy, książeczki na tekturze, wycinanki, łamigłówki, quizy, zbiory zagadek i dyktand, kolorowanki, malowanki z naklejkami oraz pozycje z kręgu literatury dziecięcej. 

Publikacje wydawnictwa Aksjomat mogą być wykorzystane jako uzupełnienie materiału poznawanego przez dziecko w przedszkolu i szkole, pozwalają na lepsze opanowanie wiadomości, są również doskonałym sposobem na zdobywanie nowej wiedzy.

Pragniemy również polecić Państwu nasze dwa ogólnopolskie czasopisma edukacyjne dla najmłodszych. Są nimi "Abecadło" oraz "Akademia Malucha". W miesięcznikach można znaleźć ćwiczenia przygotowujące do nauki czytania, pisania i liczenia, są tu również lekcje języka angielskiego i dostosowane do wieku dziecka gry i zabawy edukacyjne. Dostępne w sieci dystrybucji Ruch-u i prenumeracie.

Czasopisma dla dzieci

Zobacz ofertę