Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

FIRMY

Wydawnictwo Aksjomat zaprasza do współpracy wszystkie firmy zainteresowane sprzedażą naszych publikacji.
W celu nawiązania kontaktów handlowych i ustalenia odpowiednich warunków, prosimy o skontaktowanie się z naszymi przedstawicielami handlowymi, działającymi na terenie całej Polski:

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Robert Wilczek - r.wilczek@aksjomat.com - 535 667 750 - Polska Zach. i Centr.
Arkadiusz Torbus - a.torbus@aksjomat.com - 534 660 027 - Polska Płd.
Jacek Węgliński - phwschod@aksjomat.com - 534 665 332 - Polska Centr. i Wsch.
Patryk Spica - p.spica@aksjomat.com - 537 665 338 - Polska Płn.


Stałym klientom proponujemy:
- wygodny sposób generowania zamówień bezpośrednio ze strony internetowej, po zarejestrowaniu się na naszej stronie, a następnie po zalogowaniu
- dostawę w ciągu 48 godzin
- wysyłkę na nasz koszt w przypadku zamówienia o wartości powyżej 300 zł netto