Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Koszty dostawy na terenie Polski
dla klientów indywidualnych :

Zamówienie poniżej 100zł Zamówienie powyżej 100zł
Kurier DPD 12zł
gratis
Zamówienie poniżej 50zł Zamówienie powyżej 50zł
Orlen Paczka  Orlen Paczka 3 7 zł gratis
Poczta Polska (dotyczy prenumeraty) - -

Prenumerata nie wlicza się do ogólnych kosztów dostawy.  

Zamówienia firmowe powyżej 500 zł netto (po rabacie) realizujemy na koszt Wydawnictwa. Poniżej 500 zł netto koszt wysyłki to 12 zł.

Koszty wysyłki zagranicznej ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia. Po złożeniu takiego zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym wydawnictwem:

marketing@aksjomat.com

012 633 70 22