Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Szanowni Państwo,

proponujemy ROCZNĄ prenumeratę „Abecadła” . Prenumerata ZAWSZE rozpoczyna się od numeru kolejnego, następującego po miesiącu w którym złożono zamówienie. W czasopiśmie obowiązuje roczny cykl wprowadzania liter i cyfr oraz innych tematów dotyczących np. świąt, zmian w przyrodzie i pór roku. Roczna prenumerata obejmuje więc całość wprowadzonego materiału, niezależnie od momentu zamówienia.

W związku z wprowadzonymi przez Pocztę Polską od 01.06.2019 znaczącymi podwyżkami cen usług za przesyłki, zmuszeni jesteśmy podnieć cenę za prenumeratę Abecadła.

Cena jednego egzemplarza w prenumeracie krajowej wynosi 9,00 zł. Koszt rocznej prenumeraty to 108,00 zł. Koszty przesyłki ponosi wydawnictwo. 

Cena jednego egzemplarza w prenumeracie poza Polską, ale w Europie: 15,50 zł za 1 egzemplarz; poza granicami Europy: 18,50 zł za 1 egzemplarz. W cenę wliczone są koszty przesyłki. 

Wpłaty prosimy kierować na numer konta:

WYDAWNICTWO AKSJOMAT,
PEKAO SA O/KRAKÓW
73124045751111000054627596

Prenumerata dla szkół i przedszkoli.

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą korzystać z „Abecadła” w pracy z grupą. Aby skorzystać z tej oferty, należy zamówić co najmniej 10 egzemplarzy jednego numeru na jeden adres. Do 10 zamówionych egzemplarzy pisma dodajemy jeden bezpłatny – dla nauczyciela lub opiekuna. 

W razie wątpliwości lub zapytań dotyczących prenumeraty prosimy o kontakt mailowy: marketing@aksjomat.com lub telefoniczny: +48 12 633 70 22, +48 12 292 75 54.