Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Opowiadania do doskonalenia czytania. Hokus-pokus ślimakus!

6,99 zł
3458

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
14,5 x 19,5 cm; ilustracje barwne; uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8213-242-7
EAN:
9788382132427
Stron:
32
Wydanie:
pierwsze
Autor:
Agata Giełczyńska-Jonik
Ilość
Dostępny

Za późno naciśnięty hamulec w ciężarówce i taki ambaras! Nierozważnie wypowiedziane zaklęcie i tyle kłopotu! Zupełnie jak w rzędzie ułożonym z kostek domina: jedno niefortunne zdarzenie spowoduje ciąg bardzo poważnych problemów. Nasi bohaterowie - jako chyba jedyni na świecie - marzą o tym, by czar prysł!

Otwórzmy książkę - tu akcja na pewno nie będzie się ślimaczyć!

Zobacz także