Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Legendy polskie dla dzieci. Ciekawe miejsca, niezwykłe historie

24,99 zł
4049

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
19 x 24 cm; ilustracje barwne; uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8213-800-9
EAN:
9788382138009
Stron:
80
Autor:
Mariola Jarocka, Bogusław Michalec
Ilość
Dostępny

Zbiór najpiękniejszych polskich legend z różnych zakątków naszego kraju – są wśród nich te popularne, jak "Legenda o smoku wawelskim" czy "Złota kaczka", ale i mniej znane, np. o łysogórskich wiedźmach czy o wodniku, który uratował Opole. Wszystkie jednak warto przeczytać. Starsze dzieci czytają samodzielnie, młodsze – z rodzicem.

Zobacz także