Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Kółko graniaste. Piosenki dla maluszka. Słuchaj i śpiewaj

49,99 zł
3758

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
20,4 x 20 cm, moduł dźwiękowy z 7 piosenkami
ISBN:
978-83-8213-539-8
EAN:
9788382135398
Stron:
14
Redakcja:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Siedem lubianych i popularnych piosenek śpiewanych w czasie dzieciecych zabaw. Teksty, które się nie starzeją, i melodie, które nigdy nie ulecą z pamięci.

Jak korzystać z książki? Należy nacisnąć kółeczko z obrazkiem, by włączyć piosenkę. Chcesz wyłączyć? Naciśnij kółeczko jeszcze raz. W książce znajdują się nagrania piosenek: Jawor, jawor; W murowanej piwnicy; Kółko graniaste; Nie chcę cię znać; Karuzela; Pomogę mamusi; M jesteśmy kotki dwa. Książka do oglądania, słuchania i śpiewania!

Zobacz także