Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Zabawy logopedyczne. Porady, ćwiczenia, wierszyki

12,99 zł
2688

Opis

Rok wydania:
2019
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-8106-492-7
EAN:
9788381064927
Stron:
64
Ilość
Dostępny

Co zrobić, by uniknąć nudy i zmęczenia podczas ćwiczeń logopedycznych? Polecamy książkę: „Zabawy logopedyczne dla dzieci”.

Rodzice, terapeuci, ale przede wszystkim dzieci znajdą tu ciekawe zadania, inspirujące zabawy, wesołe piosenki i rymowanki, które pomogą wybrzmieć i utrwalić głoski sprawiające dzieciom trudność. Materiał zgrupowano w działach:

• Gimnastyka buzi i języka

• Podstawowe ćwiczenia oddechowe

• Ćwiczenia na różne seplenienia

• Poprawnie mówimy „l” i „r”

• Poprawnie mówimy „k”, „g”, „ch”

Dołóżmy wszelkich starań, by dzieci mówiły poprawnie, a zapewnimy im życiowy sukces. Ćwiczymy z „Zabawami logopedycznymi dla dzieci”.

Pliki do pobrania

Ballada o Duchu Tytusie

Pliki do pobrania (7.36M)

Foka Fela

Pliki do pobrania (3.12M)

Bitwa na poduchy

Pliki do pobrania (5.32M)

Kici Kicia

Pliki do pobrania (5.67M)

Zobacz także