Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

English Picture Dictionary for Children. Aktywizujący słownik obrazkowy. Oprawa twarda

29,99 zł
3087

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
twarda
Format:
22,5 x 27 cm, s. 48, ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-879-6
EAN:
9788381068796
Stron:
48
Autor:
Katarzyna Łanocha
Ilość
Dostępny

„English Picture Dictionary for Children. Aktywizujący słownik dla dzieci” to praktyczna pomoc do wprowadzania i utrwalania angielskich słówek. Przydatna do pracy z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. „English Picture Dictionary for Children” wyróżnia nowoczesna formuła opracowania:

• 21 rozdziałów prezentujących tematycznie zgrupowane słownictwo opisujące np.: dom, rodzinę, zabawki.

• Każdy rozdział składa się z dużej, szczegółowej ilustracji, na której dziecko wyszukuje elementy i w ten sposób uczy się słówek.

• Rymowane zagadki w języku angielskim oraz zestawy pytań do każdej ilustracji pozwalają osłuchać się z językiem i zachęcają do pierwszych wypowiedzi.

Zobacz także