Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Naklejam i czytam sylabami. Pierwsze zadania do nauki czytania

16,99 zł
3221

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8106-999-1
EAN:
9788381069991
Stron:
64; + 4 s. wkładki z naklejkami
Wydanie:
pierwsze
Autor:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

„Naklejam i czytam sylabami” to wyjątkowa książka do nauki czytania. Dlaczego? Pozwala odejść od wielogodzinnych żmudnych ćwiczeń i stworzyć przyjazną atmosferę, zachęcającą do czytania. Dziecko uczy się z niej poprzez zabawę.

• Książka została nowocześnie zilustrowana i opracowana. Użyto w niej czytelnej czcionki, a sylaby oznaczono kolorami.

• Różnorodne zadania – od łamigłówek z grupami wyrazów po krótkie czytanki – przyciągną i zainteresują małych czytelników.

• Cztery strony naklejek do wykorzystania przy rozwiązywaniu zadań stanowią dodatkową atrakcję książki.

„Naklejam i czytam sylabami” to książka na dobry początek!

Zobacz także