Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Koloruję i piszę CYFERKI. Edukacyjna malowanka z naklejkami 5+

10,99 zł
3579

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 24 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-360-8
EAN:
9788382133608
Stron:
24; + wkładka z naklejkami
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

"Koloruję i piszę cyferki" to książeczka edukacyjna z naklejkami, która pomoże dziecku poznać cyfry poprzez pierwsze zabawy w liczeniu.

Na stronach tej książeczki dziecko: poznaje cyfry, koloruje obrazki, nakleja naklejki, wykonuje ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania, utrwala kształt i brzmienie cyfr.

Wspaniała zabawa i owocna nauka w jednym!

Zobacz także