Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Zadania z kodowania. Będę programistą. Klasa 1-3

7,99 zł
3062

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-8106-845-1
EAN:
9788381068451
Stron:
32
Ilość
Dostępny

Kodowanie to klucz do świata komputerów i doskonały sposób rozwijania wielu kompetencji. Nauka kodowania to jednocześnie nauka przyczynowo-skutkowego myślenia, dostrzegania oraz rozwiązywania problemów. „Zadania z kodowania. Będę programistą. Klasa 1-3” to zbiór atrakcyjnych zadań, które pomogą zdobyć i utrwalić te cenne umiejętności.

Ucząc się kodowania offline, przygotujesz się do programowania w przyszłości!

Zobacz także