Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Młody programista. Ćwiczenia z kodowania. Klasy 1-3

10,99 zł
3348

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-132-1
EAN:
9788382131321
Stron:
32
Wydanie:
pierwsze
Autor:
Weronika Adamska
Ilość
Dostępny

Kodowanie to wspaniała zabawa i umiejętność dziś równie niezbędna, jak znajomość liter i tabliczki mnożenia. Uczy logicznego myślenia i umożliwia współtworzenie świata cyfrowego. Warto ją rozwijać od najmłodszych lat.

Książka „Młody programista. Ćwiczenia z kodowania. Klasy 1-3” to zbiór ciekawych zadań nie tylko dla przyszłych informatyków. Dzięki nim dziecko uczy się rozumienia instrukcji, analizowania sytuacji, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów. Kodowanie to świetna zabawa i inwestycja w przyszłość dziecka!

Zobacz także