Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Zaczarowana kredka. Kreacje. Świat modelek.

16,99 zł
3188

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4
ISBN:
978-83-8106-973-1
EAN:
9788381069731
Stron:
16 + wkładka z naklejkami; perforacja; gruby papier; brokat na okładce; dołączona tęczowa kredka
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Kolorowy świat modelek to seria książeczek dla kreatywnych dziewczynek, które lubią kolorować i bawić się modą. Kolorują kreacje, projektują fantazyjne stroje i wykonują wyjątkowe makijaże. Dołączone naklejki oraz zaczarowana kolorowa kredka to idealne elementy pomocne w ozdobieniu rysunków małej stylistki. To świetna twórcza zabawa!

Zobacz także