Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Pokoloruj, ozdób, wyślij. Kartki i liściki

12,99 zł
2910

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; arkusz z naklejkami; ilustracje barwne; perforacja
ISBN:
978-83-8106-670-9
EAN:
9788381066709
Stron:
20 kart (40 kartek do wysłania)
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Sylwia Kajdana
Ilość
Dostępny

Pozdrowienia z wakacji, serce dla mamy, podziękowania dla dziadka, życzenia urodzinowe dla przyjaciela … – kartki i liściki dla najbliższych na wiele okazji. Książeczka zawiera wiele inspirujących pomysłów na zaprojektowanie własnej, niepowtarzalnej i pełnej kolorów kartki. Ozdób według własnego pomysłu i podaruj lub wyślij tym, których kochasz najbardziej!

Zobacz także