Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

ABECADŁO - lipiec 2022

9,99 zł
2000-07/22

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Abecadło nr 7/2022 Witamy w lipcowym numerze „Abecadła”! Rozpoczynamy oczywiście wakacyjnym wierszem o podróżach. Pamiętajcie – kiedy już spakujecie wszystkie najważniejsze rzeczy, sprawdźcie, czy zapakowaliście również „Abecadło”. Kiedy zmęczy was słońce albo będzie deszczowy dzień, zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy. Dla tych, którzy uczą się czytać, jest zabawa w czytanie (s. 2) oraz rymowanka z obrazkami (s. 3). Dowiecie się też, jak miś spakował się na wakacje i czego nauczył się od wiewiórki (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter P i I (s. 8-9), poznacie liczby 13 i 14 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie szlaczki (s. 6) oraz kolorowankę (s. 7). Mali detektywi poszukają na stronach „Abecadła” kolorowych piłek oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość w dziale „Bystre oko” (s. 12-13). Dowiecie się również, jakim zagrożeniem dla zwierząt są pozostawione przez ludzi śmieci (s. 20) i jakim instrumentem są dzwonki (s. 21). Zaśpiewacie z nami piosenkę „Stokrotka” (s. 21) i poznacie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22). Poza tym, jak zawsze, czekają na was łamigłówki (s. 14-17) i quiz numeru (s. 25). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24).  Uczcie i bawcie się z nami!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Prace na konkurs plastyczny można wysłać pocztą na adres: Wydawnictwo AKSJOMAT, ul. Lindego 7 C, 30-148 Kraków lub sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

Stokrotka

Pliki do pobrania (3.99M)