Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - grudzień 2023

9,99 zł
2000-12/23

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Rodzaj
Wybierz strefę dostawy
Ilość
Dostępny

Abecadło nr 12/2023

Witamy w grudniowym, bardzo świątecznym numerze „Abecadła”. Grudzień to niezwykły miesiąc: czekamy na zimę, na święta, na wizytę Mikołaja, a także na Nowy Rok. Żaden miesiąc nie ma w sobie tyle magii i ciepła, choć przynosi zimę... Na tym między innymi polega niezwykłość grudnia. Zaczynamy świątecznie – wierszem na Wigilię. Co jeszcze w tym numerze „Abecadła”? Dla tych, którzy uczą się czytać, jest historyjka z Zuzią i Leonem (s. 2) oraz zabawa w czytanie (s. 3). Dowiecie się również, czy misiowi, który zwykle przesypia zimę, spodobały się święta (s. 4-5). Poćwiczycie pisanie liter W i Z (s. 8-9), poznacie liczbę 20 (s. 10-11) oraz angielskie słówka (s. 18-19). Znajdziecie szlaczki (s. 6) oraz kolorowankę (s. 7). Mali detektywi poszukają na stronach „Abecadła” kolorowych bombek oraz będą mogli sprawdzić spostrzegawczość w dziale „Bystre oko” (s. 12-13). Zaprosimy Was również do zrobienia świątecznego wieńca z materiałów, które na pewno macie w domu (s. 20), oraz zaproponujemy wspólne zaśpiewanie kolędy (s. 21). Jak zwykle znajdziecie odpowiedzi na ciekawe pytania (s. 22) i wzbogacicie swoją wiedzę. Poza tym, jak zawsze czekają na Was łamigłówki (s. 14-17). Zapraszamy do udziału w naszych konkursach: plastycznym (s. 23) i całorocznym (s. 24). W tym ostatnim należy przysłać zgłoszenia do 10 stycznia 2024 roku. Uczcie i bawcie się z nami!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników.

Redakcja oraz Zuzia i Leon

PS Prace na konkurs plastyczny można wysłać pocztą na adres: Wydawnictwo AKSJOMAT, ul. Lindego 7 C, 30-148 Kraków lub sfotografować i przesłać mailem na adres: redakcja@aksjomat.com

Nie odsyłamy prac konkursowych i nie potwierdzamy, że je otrzymaliśmy.

Recenzja Abecadło

Pliki do pobrania

Pójdźmy wszyscy

Pójdźmy wszyscy

Pliki do pobrania (15.55M)