Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Trzy T na tropie. Tajemnica szpitalnego ducha

14,99 zł
3652

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
14,5 x 19,5 cm; Ilustracje barwne, uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8213-433-9
EAN:
9788382134339
Stron:
64
Autor:
Agata Giełczyńska-Jonik
Ilość
Dostępny

Trzy T

Porwania, poszukiwania, poszlaki, nieoczekiwane zwroty akcji…

Wszystko to znajdziecie w serii opowiadań o młodych detektywach. Tomek, Tosia i Teodor, czyli tytułowe Trzy T, rozwikłają niejedną zagadkę i wraz z detektywem Sylwestrem Szpakiem staną oko w oko z mniej lub bardziej groźnymi, ale zawsze przebiegłymi przestępcami. Przyłącz się do Trzech T i wejdź z nami do świata tajemnic!

Zobacz także