Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

A kuku! Na wsi. Filcowe klapki i lusterko

34,99 zł
3882

Opis

Rok wydania:
2024
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
17,5 x 17,5 cm; ilustracje barwne, karton, filcowe klapki do otwierania i lusterko
ISBN:
978-83-8213-657-9
EAN:
9788382136579
Stron:
10
Wierszyki:
Grażyna Wasilewicz
Ilość
Dostępny

Pobawisz się z nami w chowanego? Wspaniale! Posłuchaj zabawnych wierszyków i podnieś filcowe klapki, a bez problemu znajdziesz mieszkańców wiejskiej zagrody. Na ostatniej stronie znajduje się lusterko – dziecko przegląda się w nim i staje się uczestnikiem zabawy. Poznawanie świata zwierząt z tą interaktywną książeczką to doskonała zabawa dla każdego maluszka.

Zobacz także