Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Kaligrafia. Ćwiczenia w pisaniu liter i wyrazów 6-7 lat

9,99 zł
3802

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
28,5 x 20,5 cm; Ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-583-1
EAN:
9788382135831
Stron:
24
Opracowanie:
Agata Kaczyńska
Ilość
Dostępny

„Kaligrafia. Ćwiczenia w pisaniu liter i wyrazów” to nauka pisania krok po kroku.

Zaczynając od wzorów literopodobnych, a następnie przechodząc do liter i wyrazów, dziecko nabiera wprawy w pisaniu i wypracowuje ładny charakter pisma. Ćwiczenia kaligraficzne nie tylko oswajają dzieci z wzorami polskich liter, utrwalają poprawną pisownię i sposób łączenia liter w wyrazach, lecz także uczą cierpliwości i staranności.

Zobacz także