Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Wesoła matematyka. Ćwiczenia z naklejkami. Klasa 2

6,99 zł
3856

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
13,5 x 28 cm; Ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-637-1
EAN:
9788382136371
Stron:
16 + wkładka z naklejkami
Opracowanie:
Agata Kaczyńska
Ilość
Dostępny

Nauka matematyki nie musi być nudna i trudna, może być przyjemnością. To bardzo ważne dla motywacji dziecka w pierwszych latach nauki.

Zbiór ćwiczeń matematycznych dla uczniów klasy drugiej, zawierających ciekawe, praktyczne, różnorodne i dostosowane do etapu edukacyjnego zadania o bliskiej dzieciom tematyce. Pracę z książeczką urozmaicają naklejki, które są dopełnieniem rozwiązywanych ćwiczeń.

Matematyka jest wesoła!

Zobacz także