Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Główkuję i rozwiązuję. Księga łamigłówek dla dzieci 6-8 lat

17,99 zł
3285

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje czarno-białe
ISBN:
978-83-8213-038-6
EAN:
9788382130386
Stron:
112
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Wydawnictwo Aksjomat
Ilość
Dostępny

Dla każdego coś łamigłówkowego!

Czas spędzony z tą książką to wyśmienity trening dla młodych umysłów. Są tu labirynty i ukryte w gąszczu kresek obrazki. Jest coś dla miłośników rebusów i dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez krzyżówki.

Osoby najbardziej spostrzegawcze wykażą się szukając szczegółów, a uzdolnionym matematycznie przyjemność sprawią różne obliczenia. Wszyscy będą mieli okazję poćwiczyć logiczne myślenie i wzbogacić swoją wiedzę o świecie.

Zapraszamy do kształcącej zabawy!