Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Koloruję i rozwiązuję. Zadania dla dzieci. 7+

9,99 zł
3363

Opis

Rok wydania:
2021
Przedział wiekowy:
7-12 lat
Oprawa:
miękka
Format:
16,5 x 22 cm; ilustracje barwne
ISBN:
978-83-8213-147-5
EAN:
9788382131475
Stron:
48
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Wydawnictwo Aksjomat
Ilość
Dostępny

Seria książeczek, która przyniesie dziecku radość z dobrej zabawy i przyjemność z nauki! Ciekawe i różnorodne zadania uporządkują wiedzę dziecka, utrwalą jego podstawowe umiejętności, będą znakomitym treningiem logicznego myślenia i koncentracji uwagi.

Znajdziemy tu krzyżówki, łamigłówki obrazkowe, labirynty, łączenie punktów, obrazki do porównania i wiele innych zagadek.

Taka nauka to świetna zabawa!

Zobacz także