Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Malowanki dla przedszkolaka. Świat dziecka

6,99 zł
3952

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 28,5 cm; ilustracje czarno-białe, uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8213-742-2
EAN:
9788382137422
Stron:
16
Opracowanie:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Kolorowanie obrazków to nie tylko sposób na spędzenie czasu, ale również bardzo kształcące zajęcie, konieczne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Odpowiedni stopień skomplikowania oraz ciekawa dla dziecka tematyka obrazków zamieszczonych w książce zachęcają do kolorowania. Książeczkę polecamy dzieciom, które lubią kolorować, jaki i tym, które dopiero się tego uczą. Zapraszamy na wyprawę do świata kolorów!

Zobacz także