Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam
  • Nowy

Koloruję modelki. Zaczarowana kredka

17,99 zł
4030

Opis

Rok wydania:
2024
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
20,5 x 28,5 cm; ilustracje barwne, gruby papier, brokat na okładce, perforacja, dołączona tęczowa kredka
ISBN:
978-83-8213-787-3
EAN:
9788382137873
Stron:
16+ wkładka z naklejkami
Opracowanie:
Anna Podgórska
Ilość
Dostępny

Kolorowanie uczy cierpliwości i staranności. Kolorując, dziecko rozwija się manualnie i ćwiczy koncentrację. Rysunki pięknych modelek zachęcą dzieci do kolorowania, a dołączone naklejki i zaczarowana tęczowa kredka uatrakcyjnią kreatywną zabawę. Zaczaruj kredką obrazki i baw się kolorowaniem!

Zobacz także