Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Wycinam, naklejam, rysuję. Zwierzęta. Wycinanki edukacyjne.

16,99 zł
3493

Opis

Rok wydania:
2022
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
A4; ilustracje barwne; perforacja
ISBN:
978-83-8213-277-9
EAN:
9788382132779
Stron:
40
Wydanie:
pierwsze
Opracowanie:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

„Wycinam, naklejam, rysuję. Zwierzęta. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków.

Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w książce ułatwia wyrywanie kart i wycinanie.

„Wycinam, naklejam, rysuję. Zwierzęta. Wycinanki edukacyjne” to okazja do nabywania niezbędnych i praktycznych umiejętności manualnych.

Zobacz także