Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Aksjomat Sp. z o.o., Ul. Lindego 7C 30-148 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne

16,99 zł
3803

Opis

Rok wydania:
2023
Przedział wiekowy:
4-6 lat
Oprawa:
miękka
Format:
28,5 x 20,5 cm; Ilustracje barwne, perforacja, tekturowa podkładka
ISBN:
978-83-8213-584-8
EAN:
9788382135848
Stron:
40
Opracowanie:
Agnieszka Bator
Ilość
Dostępny

„Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne”

to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w książce ułatwia wyrywanie kart i wycinanie. „Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne” to okazja do nabywania niezbędnych i praktycznych umiejętności manualnych.

Zobacz także