Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji zamówień, w tym komunikacji z Państwem. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Wydawnictwem Aksjomat w celu realizacji zamówień (np.: kurierzy). Administratorem danych osobowych jest Firma Wydawnicza Aksjomat Renata Lorenc, ul Lea 17 B, 30-048 Kraków. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt na adres : marketing@aksjomat.com.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem sklepupolityką prywatności znajdującymi się na stronie, oraz akceptuję ich postanowienia.

OK, zamykam

ABECADŁO - wrzesień 2020

6,90 zł
2000-09/20

Opis

Rok wydania:
2020
Przedział wiekowy:
3 - 6 lat
Format:
A4
Stron:
24 + wkładka z naklejkami
Ilość
Dostępny

Hurra! Wracamy do przedszkola! Wracamy do szkoły! Wrześniowe „Abecadło” wraca razem z Wami. Otwieramy numer pięknym jesiennym wierszem o „sportowym ogrodzie”. Korzystajcie z uroków jesieni, obserwujcie przyrodę i bawcie się na podwórku. Pamiętajcie też o ubiorze odpowiednim do pogody. Na stronach naszego miesięcznika, jak zawsze, znajdziecie naukę czytania, litery (tym razem to I oraz Ł), liczbę 17, naukę rysowania i szlaczki. Wiewiórka Agatka i jej przyjaciele wybrali się na wycieczkę. Co wydarzyło się podczas tej wyprawy i jakie wnioski można wyciągnąć z tej historii dowiecie się ze stron 4–5. Miłośnicy łamigłówek oraz słownych zagadek znajdą w naszym piśmie sporo edukacyjnej rozrywki. Zachęcamy do wykonania jeżyka z papieru oraz udziału w konkursie plastycznym. Czekamy na Was w „Abecadle”.

Redakcja

oraz Zuzia i Leon

PS Ze względu na pandemię koronawirusa prace na konkurs plastyczny można sfotografować i przesłać mailem na adres:  redakcja@aksjomat.com

Recenzja Abecadło